Wideo stanowi środek najskuteczniejszej komunikacji pomiędzy marką i potencjalnym Klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy
z różnych punktów widzenia, dzięki czemu otrzymują Państwo produkt zaspokajający potrzeby oraz przybliżający Państwa do osiągnięcia założonych celów marketingowych.


Wizualizacja i animacja 3D są jednymi
z najlepszych sposobów pobudzenia wyobraźni. Przenosząc produkty do świata cyfowego, Klienci na całym świecie mają możliwość zobaczenia Państwa towarów. Tworzymy prototypy i koncepcje produktów, co pozwala na obniżenie kosztów wytworzenia realnych modeli.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu oraz edycji zdjęć, a także wiedzę z zakresu kompozycji produktów do zdjęć aranżowanych. Specjalizujemy się w fotografii eventowej, produktowej, zdjęciach wnętrz oraz przemysłowych. Wykonujemy zaawansowane spacery wirtualne, wysokiej jakości panoramy oraz prezentacje 360º.


Bang Agency to doświadczone studio graficzne realizujące projekty z zakresu grafiki użytkowej. Specjalizujemy się w kreowaniu identyfikacji i komunikacji wizualnej firm, marek, oraz produktów. Nasze projekty zgodne są z trendami świata reklamy, a tym samym dostosowane do wizerunku i kierunku działalności Państwa firmy.

Animacja reklamowa Skazani Na Połysk

Przygotuj auto do trudnych warunków jesienno – zimowych!
– quick detailing wnetrza
– wieloetapowe mycie zewnętrzne
– dekontaminacja lakieru
– aplikacja wosku (lakier, felgi)
– dresingi na zewnętrzne elementy sztuczne
cena od 299zł